Celkem v bazaru 95728 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2783 nových .

EKO-MAX 6 PLUS - Jizbice

EKO-MAX 6 PLUS nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 08.10.2018Zobrazeno: 754× / 88× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 46.500 Kč
Telefon: 773 277 681
Lokalita: Jizbice (okr. Nymburk)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Kotel EKO-MAX 6 PLUS s litinovým retortovým hořákem je určen pro spalování černého uhlí, hnědého hlí a dřevěných pelet. Moderní konstrukce kotle a použití vodorovných výměníků tepla umožňují dosažení vysoké účinnosti zařízení a zaručují snadné čištění. Model EKO-MAX 6 PLUS splňuje nejvyšší ekologické normy třídy 5 dle normy EN 303-5: 2012 a ECODESIGN. Díky tomu je kotel součástí skupiny výrobků, které se podílejí na programech místní správy se spolufinancováním na nákup ekologického kotle s nejvyššími standardy.

Úplné naplnění zásobníků umožňuje bezúdržbový provoz kotle na ústřední topení po mnoho dní. Ocelové kotlové vodní těleso je vyrobeno z oceli P265GH o tloušťce 6 mm (uvnitř) a 4 mm (pro vnější prvky).

Kotel je vybaven automatickým podavačem z litého železa (železný šroub + tělo podavače). Hořák pro spalování tvrdého a černé uhlí, hnědé uhlí a dřevěné pelety. Kotel s litinovým podavačem má jedinečná řešení zajišťující nízké emise, účinnost na úrovni ~ 89% a umožňující spalovat jak uhlí tak pelety.

Moderní konstrukce výměníku umožňuje dosáhnout vysoké účinnosti kotle. Kotel má systém vyrovnávání tlaku: slouží také k ochraně proti zpětnému toku plamene, který má také funkci sušení paliva (zabraňuje koroze). Telefon: 773277681

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

28802 Jizbice , okres Nymburk, Středočeský kraj